Služby

Naše zámečnictví Praha zajišťuje kompletní servis v oblasti otevírání prakticky všech typů zámků 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a to v Praze a v celém středočeském kraji. Vše okolo dveří, zámků , veškeré opravy, nebo další zabezpečení, tím se naše zámečnictví zabývá prakticky denně..Dále jsme připraveni vyřešit skoro jakýkoliv problém týkající se zámků, vložek a dveřní techniky obecně.Rádi Vám též zpracujeme Vaše individuální požadavky na zabezpečení Vašeho bytu, firmy, či jiných prostor a vybereme a zrealizujeme pro Vás odpovídající řešení.

 

Naše služby

Naše zámečnictví zajistí komplexní služby v oboru otevírání zámků, zabouchnutých či zamčených dveří a bezpečnostních vložek. Zajistíme jakékoli zámečnické služby. Našim zákazníkům pomáháme v situacích, kdy potřebují otevřít zámek jakéhokoli typu, poradíme si i s otevřením bezpečnostního zámku či bezpečnostní vložky dveří.

 

Aktuálně

V současné době Vám nabízíme zajištění vašich prostor elektronickým zajištěním od firem Jablotron a DSC.Více informací získáte na našem telefonním čísle  :     777 06 24 06